Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Na Větruši uděleny služební medaile Hasičského záchranného sboru ČR u příležitosti státního svátku 28. října

Ocenění hasičům
Na hlavním sále zámečku Větruše v Ústí nad Labem se poslední říjnový den uskutečnilo, v rámci oslav státního svátku 28. října, předání služebních medailí Hasičského záchranného sboru ČR. Medaile udělil oceněným Roman Vyskočil, ředitel Hasičského záchranného sboru ÚK a hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.
Tisková zpráva ze dne 31. října 2017
 

 
 

Pro medaile za věrnost II. (20 let služby a vzorné plnění služebních povinností) a III. stupně (10 let služby) si přišlo 35 oceněných, z toho jedna žena. V úvodním proslovu k oceněným vyzdvihl ředitel HZSÚK Roman Vyskočil také víkendovou práci na odklízení škod po ničivém větru. „V celém kraji jsme zaznamenali téměř šest stovek událostí. Na operačním středisku, kde zkolabovala veškerá technologie, museli příslušníci operačního střediska pracovat v extrémních podmínkách. Za to bych jim chtěl vyjádřit poděkování, jak to zvládli. Velký dík samozřejmě patří také zasahujícím profesionálům i dobrovolným hasičům,“ uvedl Vyskočil.

K jeho pochvalným slovům se přidal i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. „Za kraj bych chtěl říct, že si vaší práce velmi vážíme. Občané našeho regionu se na vás obracejí s velkou důvěrou. Vím, že je to práce sice náročná, ale na druhou stranu pomáháte lidem, což je na tom to nejhezčí. Přeji všem pevné zdraví, abyste mohli sloužit co nejdéle.“

Jako hudební zpestření přišli hasičům zahrát na dechové nástroje členové Základní umělecké školy Evy Randové z Ústí nad Labem.

01
Mezi hosty na slavnostním aktu byl i Jaromír Kníže, ředitel krajského ředitelství Policie ČR či hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

02
Medaile za věrnost předával hasičům Roman Vyskočil (vpravo), ředitel Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje.

 

03
A také hejtman Oldřich Bubeníček.

05
Všichni ocenění hasiči.

 

 

 


 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 31.10.2017 / 31.10.2017 | Zveřejnit od: 31.10.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu