Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

100. výročí vzniku Československé republiky si v roce 2018 důstojně připomene také Ústecký kraj

foto
Z iniciativy hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka se v pondělí 30. října uskutečnilo první jednání pracovní skupiny, jejímž úkolem je příprava akcí a kampaní souvisejících s připomenutím 100. výročí vzniku samostatného Československého státu. Jednání se zúčastnili zástupci vedení kraje, muzeí, ústecké univerzity, výstaviště Zahrada Čech, marketingové agentury a vedoucí pracovníci krajského úřadu s kompetencí pro oblast kultury, školství a cestovního ruchu.
 

 
 

Takto významný svátek státnosti v roce 2018 je žádoucí připravit jako koordinovaný krajský projekt, do kterého se zapojí především kulturní instituce a školy zřízené Ústeckým krajem. Cílem bude mimo jiné využít toto výročí k posílení národní identity a patriotismu obyvatel našeho regionu. S naším krajem se pojí v příštím roce také 100. výročí tzv. Rumburské vzpoury.

foto
Vlevo vedoucí odboru kanceláře hejtmana Luboš Trojna, hejtman Oldřich Bubeníček a náměstek hejtmana Petr Šmíd.

foto

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 31.10.2017 / 31.10.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu