Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Hejtman poděkoval policejním složkám za hladký průběh návštěvy prezidenta ČR Zemana

Ocenění policistů
Bez bezpečnostních komplikací skončila třídenní návštěva prezidenta Miloše Zemana a jeho choti v Ústeckém kraji. A to i zásluhou mnoha desítek policistů, kteří dohlíželi na hladký průběh návštěvy hlavy státu na území regionu.
Tisková zpráva ze dne 27. října 2017
 

 
 

Jako výraz poděkování přijal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček na hejtmanství několik policistů z Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje, kde jim vyjádřil svůj obdiv. „Velmi si vážím vaší práce a práce těch ostatních vašich kolegů, kteří se na bezpečnostních opatřeních v době návštěvy prezidenta podíleli,“ uvedl hejtman s tím, že není lehké zorganizovat tak náročnou akci, jakou je návštěva nejvyššího ústavního činitele České republiky.

Na krajském úřadě byli v čele s náměstkem policejního ředitele krajského ředitelství pro ekonomiku Jiřím Šenkýřem a vedoucím odboru služby dopravní policie Jiřím Ušákem zástupci kriminální a dopravní policie či pořádkové služby.

01
Ocenění policisté na krajském úřadě.

02

 

03
Každý dostal od hejtmana dárek za vzornou spolupráci.

 

04

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 27.10.2017 / 27.10.2017 | Zveřejnit od: 27.10.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu