Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

V chomutovském divadle se uskutečnil Veletrh obchodních příležitostí Byznys Day

Byznys Day 2017
Podpisem memoranda o spolupráci mezi Hospodářskou a sociální radou Chomutovska, Podkrušnohorským zooparkem, Statkem Kadaň a Střední školou technickou, gastronomickou a automobilní Chomutov a jejich vzájemné pomoci, začal v chomutovském divadle 2. ročník akce s názvem Krušnohorský Byznys Day.
Tisková zpráva ze dne 25. října 2017
 

 
 

Memorandum má přispět s využitím vlastních možností k rozvoji zemědělství a zahradnictví na Chomutovsku. „Účelem je také zajištění trvale udržitelného rozvoje měst a venkova na trvale udržitelném zemědělství, zahradnictví a lesním hospodářství v integraci se zvýšením zájmu žáků o zemědělské a zahradnické obory,“ uvedl Ladislav Drlý, předseda Hospodářské a sociální rady Chomutovska.

Samotný veletrh obchodních příležitostí Byznys Day, který pořádala Okresní hospodářská komora v Chomutově, pak zahájil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, primátor Chomutova Marek Hrabáč, či člen Rady pro vědu, výzkum a inovace Ústeckého kraje František Jochman.

Kromě desítek českých firem a společností se na veletrhu představilo i několik přeshraničních německých firem. Podle slov organizátorů jde o jediný veletrh svého druhu v kraji, který je průřezem oborů firem a nabízí jedinečnou obchodní a marketingovou příležitost. Smyslem akce je propojit a nabídnout spolupráci v rámci Krušnohoří mnoha partnerům jak v podnikatelské sféře, tak i ve státní správě a samosprávě.

01
Na akci se zúčastnil zleva: primátor Chomutova Marek Hrabáč, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, Ladislav Drlý, radní pro investice a majetek, Ivana Košanová, ředitelka úřadu OHK Chomutov, Roman Pommer, prezident Cechu obkladačů a František Jochman, člen Rady pro vědu, výzkum a inovace Ústeckého kraje.

02
Memorandum o spolupráci podepsal Ladislav Drlý, předseda Hospodářské a sociální rady Chomutovska, Monika Pauliová ze Statku Kadaň, Iveta Rabasová, ředitelka Podkrušnohorského zooparku a Václav Sailer, ředitel Střední školy technické, gastronomické a automobilní Chomutov.

03
Vystavující firmy.

 

04

 

 


 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 25.10.2017 / 25.10.2017 | Zveřejnit od: 25.10.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu