Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Postoloprtské mažoretky jsou mistryně Evropy

foto
Šestnáctičlenný soubor mažoretek z Postoloprt dosáhl první říjnový víkend výrazného úspěchu, když na Mistrovství Evropy v holandském Almere obsadil první místo. Dívky v kategorii senior (tj. od 13 do 25 let) se zúčastnily evropského šampionátu již podruhé a po loňském druhém místě se letos postavily na stupínek vítězů a získaly tak titul.
 

 
 

Za vzornou reprezentaci Postoloprt i Ústeckého kraje poděkoval děvčatům, která se podepsala i do pamětní knihy města, starosta Zdeněk Pištora.

Soubor Postoloprtské mažoretky byl založen v dubnu roku 2003. Funguje pod vedením Lenky Kindlové a Evy Bizoňové (obě několikanásobné Mistryně ČR a Vicemistryně Evropy). V současnosti je soubor tvořen třemi skupinami v různých věkových kategoriích od předškolních dětí až po dospělé slečny. Postoloprtské mažoretky rovněž reprezentují skvělé sólistky, které patří ke špičce v mažoretkovém sportu v disciplínách solo/duo.

Fotogalerie z Mistrovství Evropy na http://foto-alex.rajce.idnes.cz/Postoloprtske_mazoretky_-_Almere_05.-08.10.2017/

foto

foto

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 24.10.2017 / 24.10.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu