Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Hejtman navštívil děčínskou nemocnici a diskutoval se sestrami

foto
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček navštívil ve čtvrtek 19. října děčínskou nemocnici. Seznámil se s postupem rekonstrukce pavilonu interních oborů, která probíhá i díky finanční podpoře Ústeckého kraje, a s chodem a personální situaci především na odděleních, kde ještě loni v létě byla situace kritická. Setkal se také a diskutoval s vrchními sestrami děčínských primariátů, zvláště na téma chybějícího nelékařského zdravotnického personálu a jeho odměňování.
Tisková zpráva ze dne 20.října 2017
 

 
 


„V první řadě bych chtěl poděkovat lékařům, zdravotním sestrám či pomocnému personálu za jejich kvalitní práci, protože ať už má nemocnice sebelepší přístroje, tak bez personálu na úrovni by nemohla žádná nemocnice fungovat. A myslím si, že kolektiv v děčínské nemocnici poskytuje našim občanům kvalitní odbornou zdravotní péči. Ústecký kraj se bude i nadále snažit, aby se podmínky nejen u lékařů, ale i u toho středního i nižšího zdravotnického personálu neustále zlepšovaly a byly za svoji kvalitní práci dobře ohodnoceni,“ řekl hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

 

S nejdůležitějšími fakty hejtmana obeznámily prezentace investic a vybraných oddělení v děčínské nemocnici. Ředitel zdravotní péče Nemocnice Děčín Michal Hanauer poukázal i na skutečnost, že špatnou personální situaci z léta 2016  - zvláště na dětském oddělení – se podařilo vedení nemocnice stabilizovat a počty lékařů stouply také na dalších odděleních.

 

Oldřich Bubeníček navštívil za doprovodu generálního ředitele Krajské zdravotní, a.s., Petra Fialy a ředitele Michala Hanauera oddělení ORL a dětské oddělení, kde se osobně přesvědčil o významných změnách k lepšímu, jimiž obě zdravotnická pracoviště v poslední době prošla.


foto
Zleva ředitel zdravotní péče Nemocnice Děčín Michal Hanauer, hejtman Oldřich Bubeníček a generální ředitel KZ Petr Fiala.  

foto
Hlavní sestra Danuše Tomášková.

foto
Prohlídka areálu nemocnice.

foto

foto

foto
Primář ORL Pavel Csuhaj a vrchní sestra Katřina Lolloková
.

foto

foto

foto

foto

foto

foto

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 


 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 20.10.2017 / 20.10.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu