Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Zima z Krušných hor ovanula návštěvníky Metropole Zličín

foto
Již druhý rok vsadil Ústecký kraj ve své propagaci turistické nabídky na Pražáky ale i mimopražské návštěvníky nákupního centra Metropole Zličín. Ve dnech 13. – 15.10.2017 na ploše Metropole Zličín proběhla prezentační a propagační akce zimní nabídky cestovního ruchu jedné ze čtyř turistických destinací Ústeckého kraje Krušných hor.
Tisková zpráva ze dne 20. října 2017
 

 
 

Kromě nabídky Ústeckého kraje zde dostaly prostor skiareály Krušných hor. Největší a nejznámější Skiareál Klínovec zde prezentoval Trail park, tedy horskou cyklistiku po svazích sjezdovek v období, kdy na nich neleží sníh, a hlavně kompletní nabídku zimní lyžařské sezony včetně cenové nabídky lanovek, půjčoven lyžařského vybavení a lyžařské školy. Ostatní skiareály byly zastoupeny nabídkou tištěných brožur. „Turistická destinace Krušné hory je zajímavá především pro sportovní vyžití. V létě jsou to kola, na kterých lze jezdit po hřebenech hor v rámci Cykloregionu Krušné hory, v zimě je velký zájem o Krušnohorskou bílou stopu, která je upravována za finanční podpory Ústeckého kraje pro běžkaře. Sjezdové lyžování má v destinaci velkou tradici, přičemž kvalitou vybavení skiareálů, ale i klimatickými podmínkami směle konkuruje Krkonoším. Navíc je ze všech lyžařských středisek blízko do měst v podhůří, která mají bohatou historii a kulturní vyžití“, uvedl k prezentaci Zdeněk Matouš, radní Ústeckého kraje pro regionální rozvoj a cestovní ruch.

Obchodní centra s velkou koncentrací návštěvníků jsou ideálním prostorem, kde lze oslovit různorodé cílové skupiny turistů. Vzhledem k pravidelnosti této akce, která probíhá dvakrát ročně, přichází řada turistů pro novinky sezony a především si i zde našli cestu k nadmíru oblíbenému turistickému magazínu Ústeckého kraje Brána, který je zde distribuován.

Zpracovala: Ing. Ellen Herzogová, oddělení cestovního ruchu KÚÚK

foto

foto


 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 20.10.2017 / 20.10.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu