Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

V Ústeckém kraji se uskutečnila celostátní konference Charity ČR

foto
Teplický hotel Panorama hostil sedmý ročník celostátní konference zdravotní péče Charity ČR. Letošním tématem byla Etika v ošetřovatelství. Záštitu nad akcí převzal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který také spolu s litoměřickým biskupem Mons. Janem Baxantem, promluvil na úvod konference.
Tisková zpráva ze dne 20. října 2017
 

 
 

„Jelikož jsme se zde dnes zde sešli na celostátní konferenci, tak bych si dovolil přivítat obzvlášť ty mimokrajské účastníky, kteří zavítali do našeho regionu. Všem bych chtěl poděkovat za vaši náročnou a obětavou práci,“ řekl na úvod hejtman Oldřich Bubeníček.

Posláním Charity ČR, která je nestátní neziskovou organizací a součástí římskokatolické církve, je služba lidem v ohrožení nebo nouzi. Základ sítě Charity ČR tvoří téměř tři sta padesát farních, oblastních, městských a diecézních charit. Hlavní náplní jejich práce je poskytování sociálních a zdravotních služeb. Více na http://www.charita.cz/o-charite/

foto
Vpravo otec Vilém z farnosti Liběšice u Žatce, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a litoměřický biskup Mons. Jan Baxant.

foto
Ředitelka Diecézní charity Litoměřice Růžena Kavková.

foto
Hejtman Oldřich Bubeníček při úvodu.

foto
Litoměřický biskup Mons. Jan Baxant

foto

foto

foto

foto

 


 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 20.10.2017 / 20.10.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu