Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Dobrovolní hasiči soutěžili o putovní pohár hejtmana Ústeckého kraje

dh
Na oprámu ve Varvažově na Ústecku se v sobotu 7. října uskutečnil v pořadí již V. ročník Memoriálu Pavla Doubravy v netradičních hasičských disciplínách. Soutěž je pojmenovaná po zesnulém krajském starostovi dobrovolných hasičů a především kamarádovi a skvělém člověku s velkým srdcem, Pavlu Doubravovi.
 

 
 

Akci i tentokrát uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Telnice za účasti sousedních německých hasičů z THW Pirna. Soutěžilo se ve třech věkových kategoriích a na start se postavilo celkem 30 družstev.
Letos soutěžící zdolávali 15 stanovišť, ale největší problémy měli hasiči s bahnem a těžkým terénem a nevlídným podzimním počasím. To neodradilo od účasti senátora Jaroslava Doubravu, poslankyni Gabrielu Hubáčkovou a předsedu Výboru pro národnostní menšiny ZÚK Pavla Vodseďálka, kteří přišli povzbudit soutěžící hasiče.

Putovní pohár již po čtvrté nakonec vyhráli dobrovolní hasiči z Velkého Chvojna, kteří tak získali i hlavní cenu, a to vedle putovního poháru hejtmana Ústeckého kraje, také živého čuníka. Toho prý hasiči nejprve dokrmí a poté si na něm pochutnají.

Výsledková listina:
Kategorie 18 – 35 let:
1. místo: SDH Velké Chvojno
2. místo: SDH Chlumec
3. místo: Božtěšice
Kategorie 36 – 50 let:
1. místo: SDH Povrly
2. místo: SDH Petrovice
3. místo: SDH Střekov
Kategorie nad 51 let:
1. místo: SDH Petrovice
2. místo: SDH Chlumec
3. místo: SDH Velké Chvojno

dh

dh

dh

 

dh

 

dh

 

dh

 

dh

 

dh

 

dh

 

dh

 

dh

dh
 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 8.10.2017 / 8.10.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu