Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Rodačka z Varnsdorfu oslavila sté narozeniny

Oslavenkyně
Jsou životní jubilea, která si zaslouží obdiv a sté narozeniny v životě člověka mezi ně jistě patří. Toto krásné výročí oslavila 30. září Charlotta Vymětalová z Domova pro seniory Šluknov. Popřát jí přijel zástupce zřizovatele, tedy Ústeckého kraje, předseda Výboru pro zdravotnictví Pavel Csonka a také vedení města Varnsdorf, kde strávila jubilantka většinu života.
Tisková zpráva ze dne 5. října 2017
 

 
 

Domov ve spolupráci s rodinou připravil oslavenkyni oslavu, při které paní Vymětalová vysvětlila, jak uměla skromně žít bohatý život plný optimismu.

Narodila se 30. 9. 1917 v severních Čechách jako jedináček. Na své dětství ráda vzpomíná, hlavně na prarodiče, kteří se jí hodně věnovali. Žila ve městě Varnsdorf, kde chodila do Národní školy a poté se vyučila dámskou krejčovou. Šití jí bavilo po celý svůj život. Také ráda četla, luštila křížovky, poslouchala hudbu a chodila tančit. Nejraději poslouchala operety, dodnes zazpívá úryvky z árií. Oslavenkyně má jednu dceru, dvě vnučky a dvě pravnoučata. Její rodina jí chodí pravidelně navštěvovat.

01
Paní Charlottě Vymětalové přinesl květinu Pavel Csonka, předseda Výboru pro zdravotnictví.

02
Gratulantů bylo hodně.

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 5.10.2017 / 5.10.2017 | Zveřejnit od: 5.10.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu