Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Chomutovská škola získala díky poradenskému pracovišti RaDoSt ocenění

ESOZ škola Chomutov
Dne 21. září 2017 se v Praze konala konference Národní ceny kariérového poradenství. Konference představuje finále soutěže o Národní cenu kariérového poradenství. V letošním roce se o hlavní cenu utkalo 35 organizací, které působí v oblasti poradenských služeb a které se do finále kvalifikovaly z národního předkola.
Tisková zpráva ze dne 27. září 2017
 

 
 

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Chomutov se soutěže zúčastnila s aktivitami školního poradenského pracoviště RaDoSt (Rady Dostupné Studentům). Soutěžní porotu tvořili odborníci kariérového poradenství z MŠMT, MPSV, Domu zahraničních služeb a akademické sféry. Hlavní cenu získalo šest nejlepších organizací.

„Mezi těmi, kdo hodnotitele zaujal, byla právě naše škola. Zejména aktivity spojené s péčí o kariérní růst žáků byly přijaty obzvlášť příznivě. Spolupráce s regionálními firmami, praxe vykonávaná u budoucích zaměstnavatelů, burzy firem, dny otevřených dveří, týden odborných dovedností pro žáky ZŠ, veletrhy SŠ, náborové aktivity, besedy, exkurze, ale i individuální péče věnovaná žákům – to je jen malý výčet skutečných aktivit, na kterých se podílejí nejen pracovníci poradenského pracoviště, ale i většina učitelů školy. Takto významné ocenění nás velmi potěšilo a ukázalo nám, že jdeme správným směrem“, hodnotila ocenění národní cenou Lenka Palánová, vedoucí školního poradenského pracoviště RaDoSt.

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 27.9.2017 / 27.9.2017 | Zveřejnit od: 27.9.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu