Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Hejtman přivítal mladé fotbalisty věhlasného klubu Liverpool FC

Albim Cup Liverpool
Ještě, než začne v krajské metropoli a v Modré u Děčína dvanáctý ročník mládežnického fotbalového turnaje Albim Cup (kategorie U 16), přivítal na úřadě hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček společně s náměstkem pro sport Petrem Šmídem loňského vítěze turnaje; tým Liverpool FC.
Tisková zpráva ze dne 22. září 2017
 

 
 

Setkání se zúčastnili dva vybraní hráči z akademie Liverpoolu a jejich trenér. Ten poté hejtmanovi popsal princip mládežnické akademie klubu, za který v minulosti hrál a ve kterém zvedl nad hlavu trofej pro vítěze Ligy mistrů, rodák z Ústeckého kraje Vladimír Šmicer.

 

Hráči ze severoanglického města jsou v Ústí na turnaji již potřetí a v sobotu, potažmo v neděli budou chtít obhájit celkové prvenství z loňského roku.

 

Zda se jim to podaří, můžete vidět i vy. Stačí dorazit v sobotu na Městský stadion do Ústí nad Labem, kde se liverpoolští postupně utkají s SSV Jahn Regensburg (9:30), Bonnyrigg White Eagles Sydney (10:20), Zbrojovka Brno (12:00), FK Ústí nad Labem (14:00) a ŠK Slovan Bratislava (15:00). Vstupné je zdarma. 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 22.9.2017 / 22.9.2017 | Zveřejnit od: 22.9.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu