Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Fotbalový Albim Cup se rozrůstá, přijede klub až z Austrálie

Albim Cup 2017 pozvánka
Mezinárodní turnaj dorostu U16 Albim Cup 2017, který se uskuteční od 23. do 24. září v krajském městě a letos poprvé i v Modré u Děčína, zná rozlosování. Letošního ročníku se zúčastní 18 celků z osmi zemí. Letos se do Ústeckého kraje sjedou mládežnické kluby z Evropy a prvně i klub Bonnyrigg White Eagles Sydney z daleké Austrálie.
Tisková zpráva ze dne 21. září 2017
 

 
 

Záštitu nad turnajem převzal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který v neděli 24. září vyhlásí ty nejlepší celky turnaje. Velkým favoritem bude jistě klub z anglického Liverpoolu, jehož hráči loni z rukou hejtmana Bubeníčka přebírali zlaté medaile.

 

Ústecký kraj na turnaji zastupuje domácí FK Ústí nad Labem, FK Teplice a Mostecký FK. Jednotlivé skupiny se odehrají vždy od 9.30 hodin na Městském stadionu v Ústí nad Labem, v tréninkovém centru mládeže FK Ústí nad Labem na Klíši a ve sportovním areálu v Modré u Děčína. Vstup je po oba dva dny zdarma.

 

Seznam účastníků Albim Cup 2017: Liverpool FC (Velká Británie), Bonnyrigg White Eagles (Austrálie), FK Karpaty Lvov (Ukrajina), Zaglebie Lubin (Polsko), ŠK Slovan Bratislava (Slovensko), Sibiu Interstars (Rumunsko), 1. FC Nürnberg, Hertha BSC, Hertha 03 Zehlendorf Berlin, SG Dynamo Dresden, SSV Jahn Regensburg ((všichni Německo), FK Ústí nad Labem, SK Slavia Praha, FK Teplice, FC Hradec Králové, FC Zbrojovka Brno, FC Slovan Liberec a Mostecký FK (všichni ČR).


01
Slavný anglický klub FC Liverpool (v červeném) nebude na Albim Cupu chybět.

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 21.9.2017 / 21.9.2017 | Zveřejnit od: 21.9.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu