Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Ústecký kraj stvrdil v Kalich aréně podpisem memoranda podporu sportovců

Memorandum
Slavnostním podpisem smlouvy vyvrcholilo v úvodní den WSM ligy (sobota 9. září) setkání vedení prvoligového hokejového celku HC Stadion Litoměřice s vedením Ústeckého kraje. Zástupci obou stran stvrdili podpisem Memorandum o vzájemné spolupráci a podpoře sportovních aktivit mládeže ve všech věkových kategoriích příslušných sportovních klubů v Ústeckém kraji.
Tisková zpráva ze dne 13. září 2017
 

 
 

Setkání se za hokejový klub zúčastnil předseda výkonného výboru Daniel Sadil, místopředseda výkonného výboru Jaromír Tvrzník a generální manažer klubu Jan Fišera. Za Ústecký kraj pak první náměstek hejtmana Martin Klika a náměstek pro sport Petr Šmíd.

V rámci vzájemné spolupráce budou účastníci memoranda spolupracovat zejména v oblastech dlouhodobé koncepční práce s talentovanou mládeží, podpoře sportovních aktivit, stabilizaci sportovního prostředí v Ústeckém kraji, vzájemné propagaci účastníků memoranda a propagaci sportu, zdravého životního stylu a fair play.

01
Na jednání byli přítomni (zleva): náměstek hejtmana Ústeckého kraje pro sport Petr Šmíd, předseda výkonného výboru HC Stadion Litoměřice Daniel Sadil, 1. náměstek Martin Klika a místopředseda výkonného výboru Jaromír Tvrzník.

02
Podepsáno!

03
Po jednání bylo na programu úvodní kolo nového ročníku WSM ligy. Litoměřice nakonec prohrály s Českými Budějovicemi.

 

 

 


 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 13.9.2017 / 13.9.2017 | Zveřejnit od: 13.9.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu