Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Ústecký kraj ocenil Jana Eichlera a Petra Kloučka za přínos v ekologické výchově

EVVO
V úterý 12. září se v prostorách konferenčního sálu Krajského úřadu Ústeckého kraje konala ve spolupráci s Domovem dětí a mládeže Ústí nad Labem Krajská konference koordinátorů environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty (EVVO).
Tisková zpráva ze dne 12. září 2017
 

 
 

Na programu byly přednášky, ale také praktické workshopy konané v nedalekém DDM. Ještě před samotným zahájením konference předala radní Ústeckého kraje pro kulturu a památkovou péči, zemědělství, životní prostředí a venkov Jitka Sachetová dvěma oceněným Lipovou ratolest za přínos v ekologické výchově. Poslední ocenění putuje do Základní školy ve Velkém Březně na Ústecku.

Cenu osobně převzal Jan Eichler, ředitel Domova dětí a mládeže v Ústí nad Labem a Petr Klouček z Českého svazu ochránců přírody Klíny. Na konferenci EVVO také z úst radní Sachetové zaznělo, proč je důležité, aby člověk chránil životní prostředí. „Již od útlého věku by si děti měly osvojovat principy pomáhající chránit životní prostředí. Ústecký kraj se snaží přispět osvětovými akcemi k naplnění cílů udržitelného rozvoje,“ připomněla Jitka Sachetová.

01
Radní kraje Jitka Sachetová přeje řediteli Domova dětí a mládeže v Ústí nad Labem Janu Eichlerovi k úspěchu.

02
Dočkal se i Petr Klouček z Českého svazu ochránců přírody Klíny. 

 


 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 12.9.2017 / 12.9.2017 | Zveřejnit od: 12.9.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu