Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Ústecký kraj rozdával batůžky se školní výbavou, policie s Besipem bude nabádat k opatrnosti na silnicích

001
Přesně deset tisíc batůžků s reflexními prvky a dalšími drobnými dárky dostali žáci prvních tříd základních škol v Ústeckém kraji. Na krupskou základní školu v ulici Boženy Němcové přišel dětem osobně popřát v novém školním roce mnoho úspěchů náměstek hejtmana Ústeckého kraje Petr Šmíd spolu se starostou Krupky a zároveň krajským radním Zdeňkem Matoušem. Ústecký kraj se i v letošním roce připojil do projektu Bezpečně do škol, na žáky prvních tříd tak čekaly na lavici reflexní batůžky s výbavou do školy. Projekt je zaměřen na bezpečnost v silničním provozu na začátku školního roku.
Tisková zpráva ze dne 5. září 2017
 

 
 


 
A právě o bezpečnosti na silnicích, přechodech pro chodce i o prevenci hovořil náměstek hejtmana Šmíd, krajský radní Matouš spolu se šéfem krajské dopravní policie Jiřím Ušákem, krajským koordinátorem Besipu Janem Pechoutem, ředitelem krupské základní školy Ctiradem Vaníkem nejen s dětmi, ale také s novináři. V rámci tohoto projektu, jehož hlavním pořadatelem je Hitrádio FM, celé září poběží právě na tomto rádiu několik spotů, které mají řidičům nejen z řad rodičů připomenout, jak se správně chovat za volantem, a to nejen na začátku školního roku.

01

02

03

04

04

06

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 5.9.2017 / 5.9.2017 | Zveřejnit od: 5.9.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu