Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Konec prázdnin ozdobí na hipodromu Velká letní cena Ústeckého kraje

Hipodrom
Na mosteckém závodišti pomalu vrcholí dostihová sezona. V sobotu 26. srpna se od 13 hodin uskuteční na Hipodromu Most Velká letní cena Ústeckého kraje a 18. Velká mostecká steeplechase. Tento dostihový mítink je zapsán do programu Rodinného stříbra Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 24. srpna 2017
 

 
 

Na programu bude osm napínavých závodů, ve kterých se představí česká dostihová špička. Hlavním magnetem pro návštěvníky však bude jubilejní 20. ročník Velké letní ceny Ústeckého kraje. Jde o rovinový dostih I. kategorie na 2 000 metrů o 135 000 Kč. Naproti tomu 18. Velká mostecká steeplechase je atraktivní překážková podívaná s dotací 300 000 Kč na 4 500 metrů.

 

Kromě závodů bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program: jízdy na koních, soutěže o ceny a hry pro děti. Dámy si budou vzájemně hodnotit své pokrývky hlavy, které k dostihům neodmyslitelně patří a přítomní pánové se mohou, díky spolupráci s Autodromem Most, těšit na ukázku opravdových závodních automobilů.

 

„Pevně věřím, že vás závod a vůbec samotná atmosféra pohltí natolik, že se sem budete vracet i po zbytek sezony,“ přeje si hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Do konce kalendářního roku se ještě uskuteční na hipodromu v Mostě tyto akce: Cena zimního favorita, Svatováclavská cena (14. října), Českomoravská cena (29. října) a Rovinové dostihy (11. listopadu). Ústecký kraj přebírá záštitu nad tímto podnikem již od roku 2009.


01
Napínavé až do konce. Žokejové v sedle koní v loňském roce sváděli urputné boje.

 


 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 24.8.2017 / 24.8.2017 | Zveřejnit od: 24.8.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu