Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 

Dotaz na listiny

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, ze dne 28. 3. 2017.
 

 
 

Dotaz žadatele:

Žádost o informace podle zákona číslo 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím:

  1. všechny dokumenty zachycující správní akty, jimž byli pověřeny oprávněné úřední osoby pro provádění úkonů správního orgánu ve věcech týkajících se pilařského závodu v obci Kovářská, a

  2. sdělení, podle jakého klíče jsou jednotlivé věci přidělovány oprávněným úředním osobám. 

Odpověď:

Odbor územního plánování v souladu s § 14 odst. 5 zákona o svobodném přístupu k informacím k žádosti poskytl kopie 19 záznamů o určení oprávněné úřední osoby. Dále poskytl schéma rozdělení správních území. Jedná se o interní rámcový rozpis, který je jedním z hledisek pro přidělování věcí. Dalšími hledisky jsou množství právě předaných odvolání a doručených podání a rovněž znalost konkrétní kauzy ze strany jednotlivých úředních osob (např. opakovaná odvolání, podání týkající se jedné stavby).

 

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 21.4.2017 / 21.4.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu