Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 

Čestné prohlášení

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, ze dne 13. 3. 2017.
 

Odkazy


 
 

Dotaz žadatele:

Žadatel požádal ve vztahu k projektu z Evropského fondu pro regionální rozvoj – „Hasiči bez hranic – Propojení hasičské činnosti v příhraniční oblasti Krušných hor“ o následující:

  1. Moje otázka se týká případných čestných prohlášení týkající se tohoto projektu podepsaných zástupci města Hora Svaté Kateřiny. Pokud taková čestná prohlášení existují, chtěl bych Vás požádat o jejich naskenování.

  2. Další otázka je, zda v průběhu tohoto projektu, od podání žádostí, po schválení a realizaci muselo město Hora Svaté Kateřiny prokazovat bezdlužnost formou čestného prohlášení, pokud ano, prosím o odkaz na konkrétní bod smlouvy, kde je toto stanoveno.

    Odpověď:

    Žadateli bylo zasláno přílohou jedno čestné prohlášení. Po schválení projektu se dokumentace předala na Centrum pro regionální rozvoj v Chomutově.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 7.4.2017 / 7.4.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu