Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

V létě přijede do Ústí opět koulařská světová špička

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Vachuta Grand Prix
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček za přítomnosti náměstka Petra Šmída přivítal na úřadě Miroslava Vachutu, organizátora akce Grand Prix v Ústí nad Labem. Tento atletický svátek (jeho 12. ročník) se i letos uskuteční v červenci na Městském stadionu v krajském městě pod záštitou Ústeckého kraje. Hlavním tahákem bude disciplína koule muži.
Tisková zpráva ze dne 13. února 2017
 

 
 

Na setkání se mimo jiné řešila i myšlenka vybudování nového sportoviště, tréninkové haly, kde by přes zimu sportovali nejen ústečtí atleti, ale také široká veřejnost. A kde by se také pořádaly závody. Jediná atletická hala, kde se momentálně mohou na severu Čech pořádat závody je ta v Jablonci nad Nisou.

Atletická základna je v Ústeckém kraji hojně zastoupena. V regionu je ve 24 klubech 2854 registrovaných atletů (v samotném Ústí pak ve dvou klubech sedm stovek dětí, mládeže a dospělých). Už jen z toho důvodu by si krajské město zasloužilo důstojnou halu.

01
Hejtman vítá organizátora Grand Prix v atletice Miroslava Vachutu.

02

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 13.2.2017 / 13.2.2017 | Zveřejnit od-do: 13.2.2017-12.3.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu