Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Rada Euroregionu Krušnohoří zasedala v Oseku

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Osek rada
Na zasedání Rady Euroregionu Krušnohoří do Oseku přijel 27. ledna 2017 kromě předsedy sdružení Jiřího Hlinky, starosty Hrobu Karla Hirsche, ředitelky Destinační agentury Krušné hory Evy Maříkové také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který se o práci euroregionu dlouhodobě zajímá a podporuje ji.
Tisková zpráva ze dne 30. ledna 2017
 

 
 

Rada se seznámila s přípravou Lokálního řídícího výboru Fondu malých projektů a s navrženými projekty, kterých je tentokrát 18. Vyjádří se k nim po jejich hodnocení v odborných komisích na svém únorovém jednání. Rozhodovat o nich bude Lokální řídící výbor 8. března.

 

Novým členem euroregionu byl jednomyslně zvolen Českojiřetínský spolek – spolek pro oživení Krušnohoří, který představil jeho předseda Petr Fišer. Ředitelka destinační agentury Eva Maříková dále seznámila radu s připravovanými projekty a záměry.

 

Rada se zabývala poté 25. jubileem založení Euroregionu Krušnohoří. Bylo rozhodnuto uspořádat v červnu lidovou oslavu na společném náměstí Vejprty-Bärenstein.


01
Na setkání zavítal i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

02
Akci svou návštěvou podpořil i náměstek chomutovského primátora Jan Mareš.

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 30.1.2017 / 30.1.2017 | Zveřejnit od-do: 30.1.2017-28.2.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu