Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Ústeckou školu navštěvuje nejlepší cukrářka v republice

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Cukrář soutěž
Vynikajícího úspěchu dosáhla žákyně 3. ročníku Střední školy obchodu, řemesel, služeb a Základní školy v Ústí nad Labem, p. o., Ajpkaljeva Botakoz.
Tisková zpráva ze dne 25. ledna 2017
 

 
 

Na 23. ročníku mezinárodního mistrovství ČR mladých odborníků v oblasti gastronomie Gastro Junior Brno - Bidvest Cup 2017, které se uskutečnilo na výstavišti v Brně, zvítězila v oboru Cukrář ve velmi silné konkurenci 24 středních škol z ČR i zahraničí.

 

Tento fantastický úspěch je podtržen nejen odbornou kvalitou studentky, ale i její skromností a pracovním přístupem, který by měl být vzorem a příkladem k následování pro další žáky. Z obrovského množství odměn, které doslala, vyniká nejvíce pozvání na ples „Šikovné ručičky ČR“, kde bude reprezentovat nejen sebe, ale i ústeckou školu.

    

Bylo velmi emotivní sledovat, jak při slavnostním vyhlašování výsledků v zaplněném sále hotelu Voroněž téměř 400 přítomných (soutěžící, doprovod, odborníci z řad komise či zástupci Jihomoravského kraje) dlouho studentce tleskalo. Velké poděkování patří také učitelce odborného výcviku Renatě Jírové, která ji připravovala.

 

V kategorii Číšník-servírka skončil třeťák Jakub Staněk v bronzovém hodnotícím pásmu. Kubu připravovala paní učitelka Pavlína Urychová.


01
Ajpkaljeva Botakoz s diplomem, zlatou medailí a cenou.

02
S učitelkami, které oba studenty na soutěž připravovali.

 

03
Vítězný pokrm

 

04
Vítězka s Jakubem Staňkem, který získal třetí místo.

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 25.1.2017 / 25.1.2017 | Zveřejnit od-do: 25.1.2017-24.2.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu