Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

25 milionů od Nadace ČEZ a Severočeských dolů na investice školství, hasiče a na olympiádu

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
ČEZ nadace
Ústecký kraj úzce kooperuje s několika významnými firmami a podniky, s nimiž má uzavřeny smlouvy o vzájemné spolupráci. Finance, které podnikatelské subjekty věnují rozvoji Ústeckého kraje, jsou určeny do mnoha oblastí práce pro lidi v našem regionu. To je příklad součinnosti kraje, Nadace ČEZ a Severočeských dolů.
Tisková zpráva ze dne 23. ledna 2017
 

 
 

V rámci programu Nadace ČEZ „Podpora regionů“ se v letošním roce, za přispění nadace částkou 22 milionů korun, dočkala modernizace SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ Chomutov a to na projekt „Úprava pracoviště Černovická na přestěhování truhlárny“.

 

Dalším projektem, který byl ze strany Skupiny ČEZ a Nadace ČEZ  podpořen, byly částkou tři miliony korun Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016, které se uskutečnily na území Ústeckého kraje v lednu loňského roku. Pětadvacet milionů korun věnovaly vloni Ústeckému kraji také  Severočeské doly, a.s., které se rovněž částkou tři miliony korun podílely na skvělém průběhu dětské olympiády.

 

Zbylých 22 milionů korun bylo použito do oblasti školství, konkrétně školám: Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov  na výstavbu školní tělocvičny, Střední škole pedagogické, hotelnictví a služeb, Litoměřice - na rekonstrukci elektrorozvodů ve škole a v domově mládeže a Obchodní Akademii a Střední odborné škole zemědělské a ekologické, Žatec na opravu oplocení.

 

Nadace ČEZ navíc v roce 2016 podpořila částkou 1 milion korun také činnost mladých hasičů v Ústeckém kraji především v rámci  zlepšení zázemí a podmínek pro činnost a zdokonalení jejich odborné přípravy.

 

Spolupráce s oběma subjekty, včetně finanční podpory, bude pokračovat i v roce letošním a Ústecký kraj za ni tímto velice děkuje.01
Nové elektrorozvody na litoměřické střední škole.

02
Ve Šluknově mají novou tělocvičnu.

 

03
Obchodní Akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická v Žatci má nové oplocení.

 

 


 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 23.1.2017 / 23.1.2017 | Zveřejnit od-do: 23.1.2017-22.2.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu