Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Pepíček - první miminko v Ústeckém kraji roku 2017

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Miminko
V ústecké Masarykově nemocnici se v 1.47 hodiny po startu nového roku narodil mamince Lucii Thiemové z Ústí nad Labem téměř tři kila vážící a 48 centimetrů měřící drobeček. Od rodičů dostal jméno Josef a stal se prvním dítětem narozeným v roce 2017 na území Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 2. ledna 2017
 

 
 

Popřát mamince přišel jménem vedení Ústeckého kraje a z pověření hejtmana Oldřicha Bubeníčka jeho 1. náměstek Martin Klika. Za Krajskou zdravotní, a. s. byli přítomni primář novorozeneckého oddělení Petr Janec a ředitel zdravotní péče Krajské zdravotní, a. s. Josef Liehne.

„Mamince i malému Pepíčkovi přeji hlavně zdraví. Děkuji i porodnímu oddělení, kde je maminkám poskytována péče na vysoké úrovni,“ řekl při slavnostní chvíli Martin Klika.  

Rada Ústeckého kraje vždy na svém prvním zasedání v roce schvaluje poskytnutí finančního daru mamince prvního narozeného děťátka v kraji.


01
1. náměstek hejtmana Ústeckého kraje Martin Klika předává květinu mamince prvního miminka narozeného v roce 2017 na území Ústeckého kraje.

02
Malý Pepíček Thieme.

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 2.1.2017 / 2.1.2017 | Zveřejnit od-do: 2.1.2017-1.2.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu