Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:EU, granty a dotaceCesta: Titulní stránka > EU, granty a dotace

 

Zaměstnavatelé a průmyslová škola stvrdili spolupráci

foto
Ve středu 7. prosince 2016 proběhlo na Střední průmyslové škole, Resslova 5, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Ústeckého kraje, slavnostní předání glejtů potvrzujících kvalitu spolupráce zaměstnavatelů a školy za účasti firem, Krajského úřadu Ústeckého kraje, Okresní hospodářské komory Ústí nad Labem a předsedy školské rady.
 

 
 

Glejt, neboli pečeť, škola předávala první skupině partnerských firem, které se školou výrazně spolupracují při přípravě žáků a absolventů do profesního života. Pečeť je na základě stanovených pravidel udělována pod záštitou prezidenta Hospodářské komory České republiky pana Vladimíra Dlouhého. Škola předala významné pečetě devatenácti partnerům, kteří si je přišli oficiálně převzít z rukou vedení školy. Všichni zúčastnění doufají, že tímto prvním krokem vznikla dobrá tradice, ve které budeme i nadále pokračovat.

 

 

Zdroj: Střední průmyslová škole, Resslova 5, Ústí nad Labem


foto

foto

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 16.12.2016 / 16.12.2016
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu