Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:EU, granty a dotaceCesta: Titulní stránka > EU, granty a dotace

 

Setkání zemědělců Mostecka a Teplicka

foto
Ve středu 7. prosince se konalo v Mostě – Velebudicích předvánoční setkání zemědělců s představiteli státní správy a rezortních organizací. Pozvání přijala také radní Ústeckého kraje pro zemědělství a životní prostředí paní Jitka Sachetová.
 

 
 

Radní Jitka Sachetová se zemědělcům představila a informovala zemědělce o „Podporách do zemědělství Ústeckého kraje do roku 2020“. Program setkání byl velmi bohatý, zástupci organizací informovali o všech aktuálních problémech a změnách pro rok 2017 a prezentovalo se „Co nového v LPIS 2017“, dotace, PRV, pozemkové úpravy, zadržování vody v krajině a další. Diskuze se týkala zejména dotací, horské oblasti, chovu obcí, precizního zemědělství a dotkla se dalších stěžejních témat.

 

Informace za AK ČR podala Ludmila Holadová, ředitelka OAK Most, která setkání řídila. Zároveň bylo dohodnuto, že obdobné porady se budou konat v příštím roce ve spolupráci státních i rezortních organizací.

 

 

Zpracovala OAK Most

foto

foto


 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 12.12.2016 / 12.12.2016
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu