Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:EU, granty a dotaceCesta: Titulní stránka > EU, granty a dotace

 

Nový investor v průmyslové zóně u Přestanova zahájil výrobu

ss
Ve čtvrtek 15. září se uskutečnilo slavnostní otevření nového provozu americké společnosti SSI Technologies, která je světovým lídrem ve výrobě snímačů a senzorů pro automobilový průmysl. Jedná se o první evropskou pobočku této společnosti. Slavnostního zahájení provozu se zúčastnil v přestanovské průmyslové zóně 1. náměstek hejtmana Stanislav Rybák a krajský radní Ladislav Drlý, který má kompetence pro oblast investic, majetku a ekonomiky.
 

 
 

Společnost SSI se sídlem v Janesville ve Wisconsinu vyrábí vysoce kvalitní a spolehlivé tlakové, hladinové a magnetické senzory, sledovací systémy na bázi čidel, digitální tlaková měřidla a digitální hladinové senzory pro automobilový a průmyslový trh. Jen pro zajímavost – z Wisconsinu pochází i hračka, panenka Barbie.

Představitelé společnosti SSI Technologies vyjádřili přesvědčení, že první evropská pobočka v Přestanově bude odrazovým můstkem pro další etablování na evropském trhu.

S přáním úspěchů přišli firmě popřát ústecká primátorka Věra Nechybová, přestanovská starostka Miroslava Bechyňová a teplický primátor Jaroslav Kubera.

„Každý nový investor, který nabídne nová pracovní místa, je v Ústeckém kraji vítán,“ komentovali při prohlídce nového automatizovaného provozu náměstek Rybák a radní Drlý. Nová firma se rozkládá na ploše 5500 metrů čtverečeních a nabídne 250 pracovních míst.

ss

ss
Zprava náměstek hejtmana Stanislav Rybák a radní Ladislav Drlý

ss

ss
Zprava ústecká primátorka Věra Nechybová, teplický primátor Jaroslav Kubera, náměstek hejtmana Stanislav Rybák a krajský radní Ladislav Drlý

ss

ss

ss

ss

ss

ss
Grand Opening doprovodila skupina INFLAGRANTI

 

ss

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 15.9.2016 / 15.9.2016
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu