Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:EU, granty a dotaceCesta: Titulní stránka > EU, granty a dotace

 

Konference představila témata pro rozvoj ekologické výchovy a udržitelného rozvoje v kraji

foto
Zhruba 100 účastníků z řad školních koordinátorů EVVO (environmentální vzdělávání, výchova a osvěta) a zástupců neziskových organizací se sešlo na Krajské konferenci EVVO v Ústeckém kraji 2016. Konference proběhla ve dvou celcích – dopolední a odpolední blok a přinesla řadu přínosných témat v rámci rozvoje ekovýchovy v našem kraji.
Tisková zpráva ze dne 14.9.2016
 

 
 


Účast na konferenci přijali také zástupci Ministerstva životního prostředí ČR, Klubu ekologické výchovy, EKO-KOMu i zástupci ekologických center působících v Ústeckém kraji. V konferenčním sále Krajského úřadu Ústeckého kraje proběhl dopolední blok, v rámci kterého proběhlo několik přednášek právě na téma ekologické výchovy na území kraje.  Hned v úvodu programu předala náměstkyně hejtmana Jana Vaňhová třem laureátům ocenění Lipová ratolest. Toto ocenění si za přínos v ekologické výchově odnesly Milada Švecová, Hana Groulíková a Jana Střížková.

Probíraná témata se věnovala rozvoji ekologické výchovy a udržitelného rozvoje v Ústeckém kraji, příkladům dobré praxe a nabídce ekologických výukových programů.

Odpolední blok přinesl zajímavou nabídku workshopů v Domě dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Ústí nad Labem. Za zmínku stojí pletení z pedigu, zdravá výživa, floristika, vánoční zdobení z větviček, výroba přáníček pomocí grafických technik a mnoho dalšího.


FOTO

FOTO
Náměstkyně hejtmana Jana Vaňhová při předávání ocenění Lipová ratolest.

foto

foto
Oocenění si za přínos v ekologické výchově odnesly Milada Švecová, Hana Groulíková a Jana Střížková.

foto

foto
Odpolední blok přinesl zajímavou nabídku workshopů v Domě dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Ústí nad Labem.

foto

 


 


 

 


 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 14.9.2016 / 14.9.2016
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu