Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:EU, granty a dotaceCesta: Titulní stránka > EU, granty a dotace

 

V Mikulášovicích mají díky Ústeckému kraji novou kuželnu, staré vybavení už bylo v havarijním stavu

001
Úplně novou kuželnu představila starostka Mikulášovic Miluše Trojanová hejtmanovi Ústeckého kraje Oldřichu Bubeníčkovi a náměstkovi hejtmana Stanislavu Rybákovi. Nové prostory budou sloužit nejen pro místní oddíl kuželkářů TJ Spartak Mikulášovice, ale také pro různá setkání s obyvateli. Obec získala na rekonstrukci dotaci z Fondu Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 23. června 2016
 

 
 

„Chtěli bychom poděkovat Ústeckému kraji, že nám pomohl toto vše vybudovat. Moc to pro nás znamená, že máme i my v takto malém městě tak reprezentativní prostory,“ uvedla starostka Mikulášovic. Kuželnu si město opravilo svépomocí, většinou díky samotným kuželkářům. Opravy probíhají po více než čtyřiceti letech. „Jsme rádi, že jsme mohli pomoct, alespoň finančně. Kuželky mají tady tradici více než sto let, tak doufám, že s novou kuželnou to bude ještě mnohem déle,“ dodal hejtman Bubeníček a spolu s náměstkem Rybákem i novou kuželnu rovnou vyzkoušeli.

01

02

03

04

 

 

 

 


 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 23.6.2016 / 23.6.2016 | Účinnost od-do: 23.6.2016-23.7.2016
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu