Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Školství, mládež a sportCesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport > Konkurzní řízení > Vyhlašené obcemi

 

Vzdělávací program Technické univerzity v Liberci „Staň se vědcem!

 

 
 
Vzdělávací program Technické univerzity v Liberci "Staň se vědcem!" je zaměřený na podporu osobnostního a cíleného odborného rozvoje zvláště talentovaných žáků gymnázií, středních a základních škol ve věku 13 až 19 let z celé České republiky. Program proběhne v období červen až prosinec 2016. Vybraní jednotlivci nebo týmy dostanou příležitost si na výzkumných pracovištích a v laboratořích univerzity, v týmu převážně mladých vědeckých pracovníků a pod vedením vybraného zkušeného vědecko-pedagogického pracovníka, vyzkoušet řešit skutečný konkrétní vědecký problém. Více informací (nabídku témat, odborných garantů, harmonogram,…) naleznou zájemci na webových stránkách projektu http://stansevedcem.tul.cz/ nebo facebook https://www.facebook.com/stansevedcem.
 
Zodpovídá: Bc. Pavel Kucler
Vytvořeno / změněno: 16.5.2016 / 16.5.2016
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu