Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:EU, granty a dotaceCesta: Titulní stránka > EU, granty a dotace

 

Na zahájení zimní olympiády dětí a mládeže je vše připraveno

o
V Chomutově, na Cínovci, na Klínovci, v Mostě a v Litvínově vrcholily v sobotu 16. ledna přípravy na start Her VII. Olympiády dětí a mládeže ČR 2016 v Ústeckém kraji. Zahajovací ceremoniál proběhne v chomutovské SD Aréně již zítra, v neděli odpoledne, a od pondělí se rozeběhnou soutěže. Za čtyři dny bude rozdáno 70 sad medailí.
 

 
 

V sobotu se upravovaly lyžařské tratě na Cínovci a Klínovci, zimní stadion v Chomutově se připravoval na nedělní zahájení. Čtrnáct výprav krajů čítající téměř 1300 mladých sportovců a trenérů, stovky významných hostů a další stovky členů doprovodu krajských delegací včetně rodičů malých olympioniků a další stovky příchozích diváků a novinářů zaplní podle odhadu organizátorů chomutovskou SD Arénu do posledního místa.   

Sněhové podmínky pro lyžaře na Klínovci a Cínovci jsou příznivé, ledové plochy na zimních stadionech jsou připraveny. Olympiáda může začít.

Připravil: OMK

o
Mantinely se symbolikou zimní olympiády a prázdné sedačky na zimním stadionu v Chomutově čekají na nedělní zahajovací ceremoniál

o
Připraven je i Olympijský dům

 

c
Přípravy na Cínovci

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 16.1.2016 / 16.1.2016
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu