Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, ze dne 8. 11. 2014.
 

Odkazy


 
 

Dotaz žadatele: (doslovný výňatek)

…. dovoluji se touto cestou dotázat, kdy vyhlásí Ústecký kraj soutěž Cana hejtmana za společenskou odpovědnost - ve smyslu usnesení Vlády č. 199 ze dne 2. 4. 2014.

http://www.npj.cz/cz/splecenska-opovednost-organizaci/cena-hejtmana/

 

Odpověď:

K požadovanému uvádíme, že v současné době jsme ve věci vyhlášení soutěže Ceny hejtmana za CSR v kontaktu s Hospodářskou a sociální radou Ústeckého kraje a Radou kvality ČR.

Vedeme aktivní jednání o přípravách a realizaci této soutěže. Přesný termín vyhlášení soutěže dosud není znám, nicméně o jejím vyhlášení budeme veřejnost včas informovat prostřednictvím webových stránek Ústeckého kraje.

Těší nás Váš zájem o společenskou odpovědnost firem a pro zajímavost Vám přílohou zasíláme Národní akční plán společenské odpovědnosti organizací v ČR.

http://www.npj.cz/cz/splecenska-opovednost-organizaci/narodni-akcni-plan-csr/

 
Zodpovídá: Bc. Pavla Pilařová
Vytvořeno / změněno: 19.12.2014 / 19.12.2014
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu