Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 

Dotazník a JŘBU

Poskytnutí informace na žádost dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, doručenou dne 23. 7. 2014.
 

 
 


Dotaz žadatele: (doslovný výňatek)


1)     vyplnění přiloženého dotazníku (včetně poskytnutí příslušných dokumentů na základě odpovědí v dotazníku),


2)     poskytnutí seznamu zakázek zadávaných v JŘBU za posledních 5 let s uvedením následujících informací:


  1. název zakázky,

  2. zda se jedná o rámcovou smlouvu či nikoli,

  3. oslovený dodavatel,

  4. hodnota zakázky v Kč bez DPH,

  5. cpv kód/y,

  6. režim zakázky (vzmr, podlimitní, nadlimitní)

  7. důvody pro vyhlášení zakázky v jednacím řízení bez uveřejnění - jřbu (např. podání jediné nebo žádné nabídky, ochrana výhradních práv k autorskému dílu, krajně naléhavý případ – z časových důvodů),


v rámci bodu 2) poté minimálně poskytnutí seznamu podle a) až e), pokud by zjištění bodu f) nebo g) vyžadovalo provedení složité analýzy.


 


Žádost o vyplnění dotazníku podle bodu 1) je určena pro vedoucí pracovníky v oblasti informatiky Vašeho orgánu. Žádost o poskytnutí informací podle bodu 2) je určena pro odbor nebo oddělení nákupu a veřejných zakázek.


 


Odpověď:


….Dne 4. srpna 2014 jste byl vyrozuměn o prodloužení lhůty pro poskytnutí informací. A dále Vám bylo dne 13. srpna 2014 zasláno oznámení o výši úhrady nákladů za poskytnutí informací.


Dne 15. srpna 2014 jsme na bankovní účet obdrželi požadovanou úhradu, tudíž v přílohách poskytujeme požadované informace a zároveň zasíláme i rozhodnutí o částečném odmítnutí Vaší žádosti o informace….


 


Žadateli byly zaslány přílohy – vyplněný dotazník, informační koncepce, přehled JŘBU 2009-2013


 
Zodpovídá: Bc. Pavla Pilařová
Vytvořeno / změněno: 25.8.2014 / 25.8.2014
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu