Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát SaskoCesta: Titulní stránka > Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát Sasko

 

Dětský domov dostal dar od prodejce aut

11
Šek na dvacet tisíc korun a dárky pro děti předal ředitelce Dětského domova v Truhářově ulici na Střekově Haně Melzerové jednatel společnosti OKIM Stanislav Havlata. Mezi děti zavítal také s dárkem společně s ním i hejtman Oldřich Bubeníček.
 

 
 

Peníze použije dětský domov na florbalový turnaj v příštím roce. Na turnaj se sjíždějí týmy dětských domovů z celé republiky. Bude to již sedmý ročník a záštitu nad touto akcí převzal hejtman Oldřich Bubeníček.

„Pomoci dětským domovům a dalším školským a sociálním zařízením ze strany  podnikatelů a firem si velmi vážím. Vyjadřují tím i sounáležitost s naším krajem a mají zájem podílet se na zkvalitňování života v regionu,“ uvedl hejtman.

 

Kontakt:

RNDr. Zdeněk Rytíř, vedoucí oddělení mediální komunikace

Kancelář hejtmana

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

Tel.:   +420 475 657 703

Mob.:+420  602 409 704

Mail:   rytir.z@kr-ustecky.cz  

 

12
Hejtman Oldřich Bubeníček s ředitelkou dětského domova Hanou Melzerovou

13
Šek předal jednatel společnosti OKIM Stanislav Havlata

12

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 19.12.2013 / 19.12.2013
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu