Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát SaskoCesta: Titulní stránka > Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát Sasko

 

Žáci darovali lovosickému gymnáziu 20 tisíc korun

001
Tým lovosických gymnazistů zabodoval v celostátní soutěži s názvem Příběhy 20. století. Jejich „Příběh jednoho drogisty“ získal zvláštní cenu veřejnosti. Čtenáři mu udělili zhruba dva tisíce hlasů. Za to žáci obdrželi poukaz na využití služeb a produktů od vzdělávací společnosti v hodnotě 20 tisíc korun, který věnovali své škole.
Tisková zpráva ze dne 17. prosince 2013
 

 
 

Oceněný tým tvořili Aleš Kubíček, Patrik Dojčinovič, Josef Hlavinka, Josef Beneš a Lukáš Winkler, žáci sexty. Společně zpracovali do soutěže příběh o osudu a životních strastech vlastence Františka Lesáka, a to nejen v době předválečné, ale i válečné.

Příběh si lze přečíst zde.

„Vedení gymnázia studentům za výkon v soutěži, reprezentaci i zcela bezprecedentní krok v podobě daru vyjádřilo poděkování i uznání,“ řekl ředitel Marek Bušek.

Zdroj: Mgr. Marek Bušek, ředitel Gymnázia Lovosice

01

Kontakt:

Mgr. Alena Tichá, oddělení mediální komunikace  

odbor kanceláře hejtmana Ústeckého kraje

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

Tel.:   +420 475 657 741

Mob.:+420 777 499 822

Mail:   ticha.a@kr-ustecky.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá
Vytvořeno / změněno: 17.12.2013 / 17.12.2013
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu