Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát SaskoCesta: Titulní stránka > Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát Sasko

 

Kraj daroval nový automobil hasičům

au
Pátek třináctého byl pro Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje (HZS ÚK) šťastným dnem. Ředitel HZS ÚK Roman Vyskočil převzal totiž od hejtmana Oldřicha Bubeníčka klíčky od nového automobilu, který pro hasiče pořídil Ústecký kraj.
 

 
 

„Přeji hasičům, aby jim nový vůz dobře sloužil k přepravě materiálu a aby ho nemuseli používat v tak vypjatých chvílích, jakými byly například letošní povodně,“ řekl při předání Oldřich Bubeníček. Ředitel Roman Vyskočil v poděkování za automobil uvedl, že si hasiči váží pomoci a podpory, které se jim od vedení kraje dostává.

Ústecký kraj každoročně pořizuje pro profesionální i dobrovolné hasičské sbory a jednotky vybavení za několik milionů korun. Dary směřují nejen k hasičům, ale ke všem dalším složkám integrovaného záchranného systému. Vybavenost policie, hasičů i záchranářů se tak neustále zlepšuje. V posledních letech pořizoval kraj technické vybavení pro složky IZS každoročně za 10 milionů korun.

Kontakt:

RNDr. Zdeněk Rytíř, vedoucí oddělení mediální komunikace

Kancelář hejtmana

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

Tel.:   +420 475 657 703

Mob.:+420  602 409 704

Mail:   rytir.z@kr-ustecky.cz  

 

4w
Hejtman Oldřich Bubeníček (vlevo) předává klíčky od nového vozu řediteli HZS ÚK Romanu Vyskočilovi, přítomen byl rovněž majitel dodavatelské firmy AUTOTIP servis Jiří Novák

2w

3w
Místo za volantem si vyzkoušel i hejtman Oldřich Bubeníček

1w

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 13.12.2013 / 13.12.2013
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu