Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Školství, mládež a sportCesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport > Primární prevence > Novinky

 

Rozvojový program "Financování asistentů pedagoga pro děti, žáky a studenty se zdravotním postižením a pro děti, žáky a studenty se sociálním znevýhodněním na rok 2014"

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
POZOR ZMĚNA!
Program je nově připraven ve dvou modulech a obsahuje v sobě dva rozvojové programy, které byly v předchozích letech vyhlašovány odděleně.

Modul A je obsahově zaměřen na finanční podporu asistentů pedagoga pro děti, žáky a studenty se zdravotním postižením v soukromých a církevních školách (kontaktní osoba: Ing. Bučková, buckova.y@kr-ustecky.cz, tel. 475 657 204).

Modul B je obsahově zaměřen na finanční podporu asistentů pedagoga pro děti, žáky a studenty se sociálním znevýhodněním ve školách všech zřizovatelů - školy soukromé, církevní, krajské, obecní, školy zřizované MŠMT (kontaktní osoba: Bc. Jarmila Svobodová, svobodova.j@kr-ustecky.cz, tel. 475 657 213).
Sloučením do jednoho rozvojového programu dochází k sjednocení podmínek financování asistentů pedagoga pro cílovou skupinu dětí, žáků a studentů se speciálními vzdělávacími potřebami, byly formálně sjednoceny tabulkové přílohy k žádostem a v obou modulech je počítáno s druhým (podzimním) kolem zohledňujícím nově příchozí žáky od 1. 9. 2014. Přesné podmínky pro podávávání žádostí jsou uvedeny ve vyhlášení programu. Termíny pro odevzdání žádostí jsou nastaveny tak, aby školy mohly čerpat finanční prostředky již za leden 2014.
Termín pro období leden až prosinec 2014: 22. 11. 2013
Termín pro období září až prosinec 2014: 1. 6. 2014
 

Odkazy


 
 
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Bc. Pavla Válková
Vytvořeno / změněno: 15.11.2013 / 15.11.2013 | Zveřejnit do: 1.12.2014
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu