Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Nepředpokládaná výluka na trati 097 Lovosice – Teplice v Čechách v úseku Radejčín - Lovosice (linka U6)

Výluka - vlak
Z důvodu rozsáhlého sesuvu půdy po velkých deštích na trati 097 v okolí Dobkoviček je železniční trať v poškozeném úseku zcela neprůjezdná.
Současná náhradní doprava v úseku Úpořiny až Chotiměř bude dne 11.6.2013 ve 24.00 hodin zrušena.
 

 
 

Od 12.6.2013 od 0.00 hodin až do odvolání budou všechny vlakové spoje Českých drah nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Radejčín až Lovosice (kromě vlaku 6143 (odjezd z Chotiměře 4.37 hodin), který bude nahrazen autobusem v úseku Chotiměř - Lovosice.
Autobus náhradní dopravy bude zastavovat v Radejčíně u zastávky ČD, v Chotiměři, Velemíně a Oparně na autobusové zastávce a v Lovosicích před nádražím ČD. Zastávky Dobkovičky a Lovosice zastávka nebudou autobusem ND obsluhovány.

 

Poškození tratě je rozsáhlé, zastavení provozu bude trvat několik týdnů. O ukončení výluky Vás budeme informovat.

Bližší informace o konání výluky a zajištění dopravy cestujících lze získat u zaměstnanců železničních stanic, popř. u operátorů Kontaktního centra ČD na lince 840 112 113, kteří zajišťují podávání informací po dobu 24 hodin denně.

 

České dráhy se všem svým zákazníkům za případné komplikace, které mohou v souvislosti s konáním nepředpokládané výluky dopravní cesty vzniknout, omlouvají.

 
Zodpovídá: Jan Maxa
Vytvořeno / změněno: 11.6.2013 / 11.6.2013
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu