Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát SaskoCesta: Titulní stránka > Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát Sasko

 

Soutěž o nejlepší cukroví žáků středních škol

a
Během středečního dopoledne se před konferenčním sálem na krajském úřadu uskutečnila premiéra soutěže vánočního cukroví. Napekli jej a do Ústí přivezli žáci deseti škol.
 

 
 

Tisková zpráva ze dne 20. prosince 2012

Střední školy, jež mají v nabídce oborů gastronomii,  se předvedly pracovníkům úřadu, návštěvníkům (byl úřední den) a také zastupitelům kraje, kteří měli druhé zasedání od říjnových voleb.  Mezi soutěžícími byly převážně děvčata ze škol zřizovaných buď Ústeckým krajem nebo jinými subjekty. Na anketních lístcích byly hlasy pro všechny školy, ale jenom tři byly oceněny. Náměstkyně hejtmana Jana Vaňhová, která má v gesci školství, předala ceny zástupkyním vítězné Střední škola Pohoda s.r.o.  z Litoměřic, druhá byla SŠ řemesel a služeb Děčín, p. o.  a třetí SŠ obchodu, řemesel a služeb a ZŠ z Ústí n. L., rovněž příspěvková organizace kraje. O konečném pořadí rozhodlo 276 hlasů pro deset škol, 25 druhů cukroví a nepočítaně mladých a šikovných cukrářů.

 

1

2

3

4

5

6

 

 
Zodpovídá: Mgr. Zbyněk Šebesta
Vytvořeno / změněno: 20.12.2012 / 20.12.2012 | Schváleno / Zrušeno: 20.12.2012 / 19.1.2013
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu