Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát SaskoCesta: Titulní stránka > Cykloportál Ústeckého kraje v návaznosti na Svobodný stát Sasko

 

Ustavující zasedání Bezpečnostní rady Ústeckého kraje

a
Dnes dopoledne se na ustavujícím jednání sešli členové Bezpečnostní rady Ústeckého kraje (BRÚK). Předsedou bezpečností rady kraje je dle zákona hejtman; jednání na krajském úřadu v Ústí nad Labem řídil Oldřich Bubeníček.
 

 
 

Tisková zpráva ze dne 11. prosince 2012

V úvodu prvního zasedání BRÚK v novém volebním období předal její předseda  jednotlivým členům jmenovací dekrety Rada má deset členů včetně předsedy a tajemníka, kterým je Jiří čermák, pracovník krizového řízení odboru kancelář hejtmana Krajského úřadu Ústeckého kraje.   V další části jednání  vyslechli přítomní informace ředitele Krajského vojenského velitelství v Ústí n. L.  plk. Rostislava Domoráka  o restrukturalizaci  AČR. Ředitel Zdravotnické záchranné služby ÚK Ilja Deyl je seznámil s úspěšným projektem  využívání defibrilátorů k záchraně životů našich občanů i dalšími složkami IZS (hasiči, policisté) a také s úkoly vyplývajícími z nového zákona o zdravotnické záchranné službě například v plánu plošného pokrytí území kraje nebo povinnostech ZZS na poli krizové připravenosti a krizového řízení. Členové  Bezpečnostní rady Ústeckého kraje poté rozhodli,  že Den záchranářů Ústeckého kraje 2013 bude v Děčíně. Po několika úspěšných letech prezentace složek Integrovaného záchranného systému ÚK budou moct jejich práci zhlédnout po občanech Mostu a okolí také obyvatelé severní části našeho regionu.

   Další jednání BRÚK se uskuteční koncem ledna příštího roku. 

 

Připravil Mgr. Zbyněk Šebesta,

oddělení tiskových informací,kancelář hejtmana Ústeckého kraje,

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem,

Tel.: 475 657 742, sebesta.z@kr-ustecky.cz,

1

2
Jmenovací dekret přebírá z rukou O. Bubeníčka, hejtmana a předsedy BRÚK,  Stanislav Rybák (vlevo).

 
Zodpovídá: Mgr. Zbyněk Šebesta
Vytvořeno / změněno: 11.12.2012 / 11.12.2012 | Schváleno / Zrušeno: 11.12.2012 / 10.1.2013
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu