Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 

Billboardy

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, ze dne 8. 8. 2012.
 

 
 

Dotaz žadatele: (doslovný výňatek)

Podílí se nebo spolupodílí Ústecký kraj nebo Krajský úřad Ústeckého kraje finančně či jinak na reklamní kampani, v jejímž rámci jsou v Ústeckém kraji vyvěšeny billboardy s heslem „Přijďte navštívit památky Ústeckého kraje“?

-       Pokud ano, sdělte mi prosím podrobnosti. Účastní se uvedené kampaně Ústecký kraj nebo Krajský úřad Ústeckého kraje? Jakým způsobem se jí účastní? Jde-li o finanční účast, v jaké výši a z jakého fondu či rozpočtové kapitoly? Jde-li o spoluúčast, kdo jsou další partneři projektu a jak se na ní podílejí?

-       Pokud ne, sdělte mi prosím, jaký jiný subjekt se na této reklamní kampani podílí či spolupodílí, máte-li v tomto smyslu nějaké informace.

 

Odpověď:

Ústecký kraj ani Krajský úřad Ústeckého kraje se nijak nepodílí na reklamní kampani související s billboardy, které jste uvedl. Nemáme ani žádné informace o tom, jaký subjekt se na této reklamní kampani podílí.

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Pavla Pilařová
Vytvořeno / změněno: 20.8.2012 / 20.8.2012
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu