Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Aktualizovaná síť cyklotras, 31.12.2010

Stáhněte si aktualizovanou síť cyklotras a porovnejte se stavem v roce 2009.
 

 
 

Výsledkem práce je komplexní část dokumentace, ve které jsou podchycena veškerá data a údaje o současném stavu cyklistických tras, o jejich vyznačení v terénu, sjízdnosti apod.

V rámci aktualizace cyklistické sítě byla provedena řada místních šetření a byla uskutečněna řada dílčích jednání jek se zástupci jednotlivých obcí a regionů, tak s aktivními členy Klubu českých turistů.

V průběhu přípravných prací byly osloveny představitelé vybraných měst a obcí, aby poskytli pořizovateli studie veškeré známé údaje o cyklistických aktivitách na jejich území. Tyto údaje pak byly zapracovány do grafické části dokumentace.

Výstupem úvodní etapy zpracování aktualizace sítě cyklistických tras na území Ústeckého kraje je grafická část s veškerými údaji o stavu a změnách, které se projevily v období od uzavření časové lhůty nutné pro zpracování marketingové studie do součacykloznačení UKsnosti.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Pavel Hajšman
Vytvořeno / změněno: 15.3.2012 / 15.3.2012
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu