Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 

Dotaz na postoupení námitky podjatosti

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, ze dne 21. 7. 2011.
 

 
 

Dotaz žadatele:

Dotaz na postoupení námitky podjatosti osob podílejících se na výkonu pravomoci správního orgánu, tj. obce Český Jiřetín, která je příslušná k projednávání přestupků podle zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích, ve znění pozdějších předpisů.

Odpověď:

 

K uvedenému dotazu sdělujeme, že do dnešního dne nebyla námitka podjatosti úředních osob participujících na výkonu pravomoci správního orgánu ve smyslu ust. § 14 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „správní řád“), postoupena nadřízenému orgánu k přímému vyřízení, resp. k rozhodnutí ve smyslu ust. § 131 odst. 4 správního řádu.

 

 

Připravila:

Ing. Květoslava Milerová

vedoucí odboru správních činností

a krajského živnostenského úřadu

Krajský úřad Ústeckého kraje

 

 
Zodpovídá: Bc. Pavla Pilařová
Vytvořeno / změněno: 4.8.2011 / 4.8.2011
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu