Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Program podpory regionální kulturní činnosti na rok 2011

Kontaktní osoba: Karina Strnadová, tel:475 657 242, strnadova.k@kr-ustecky.cz, Bc. František Mlnařík, tel: 475 657 919, mlnarik.f@kr-ustecky.cz
Uzávěrka k podání přihlášek projektů pro letošní rok je stanovena na ÚTERÝ 1. ÚNORA 2011
 

 
 

Zastupitelstvo Ústeckého kraje  schválilo svým usnesením č. 30/20Z/2010 ze dne 22. 12. 2010 vyhlášení dotačního programu.

Tento program je určen k podpoře projektů z oblasti kultury, zejména k rozšíření nabídky a podpoře pořádání kulturních akcí, k podpoře subjektů zabezpečujících kulturní aktivity, k reprezentaci kraje v oblasti kultury, k rozvoji tvořivosti a estetické výchovy, aktivní kulturní tvorby a zájmové umělecké tvorby a k zachování a rozvoji místních tradic.

 

PRO PODÁNÍ ŽÁDOSTI JE ROZHODUJÍCÍ RAZÍTKO PŘIJETÍ PODATELNOU

 Krajského úřadu Ústeckého kraje.

 

POZOR ZMĚNA: 

Podávání elektronické žádosti - dne 20. 1. 2011 -  od 10 hodin  -  v konferenčním sále Krajského úřadu Ústeckého kraje  -  se uskuteční pro zájemce seminář zaměřený na podání žádosti v dotačních programech oblasti kultury.

Žadatelem bude přímo příspěvková organizace nikoli zřizovatel

Bližší informace jsou uvedené v příloze Informace pro žadatele o poskytnutí účelové neinvestiční dotace uveřejněné na webových stránkách www.kr-ustecky.cz/kultura .

 
Zodpovídá: Bc. Gabriela Jelínková
Vytvořeno / změněno: 7.1.2011 / 7.1.2011
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu