Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Program na záchranu a obnovu drobných památek a architektury dotvářející kulturní krajinu Ústeckého kraje pro rok 2011

Kontaktní osoby: Vlastimil Hauf, hauf.v@kr-ustecky.cz, 475 657 369
Jiří Souček, soucek.j@kr-ustecky.cz, 475 657 249
Uzávěrka k podání přihlášek projektů pro rok 2011 je stanovena na ÚTERÝ 1. ÚNORA 2011 v podatelně Krajského úřadu Ústeckého kraje.
 

 
 

Zastupitelstvo Ústeckého kraje  schválilo svým usnesením č. 33/20Z/2010 ze dne 22.12.2010 vyhlášení dotačního programu

 

Tento program je určen k podpoře projektů z oblasti péče o kulturní dědictví, zejména na stavební a uměleckořemeslné práce související přímo se záchranou a obnovou bezprostředně ohrožených drobných památek a architektury dotvářející kulturní krajinu Ústeckého kraje, které nejsou prohlášeny za kulturní památku dle zákona č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči, ve znění pozdějších předpisů (tj. drobná sakrální architektura - např. křížky, Boží muka, kapličky, výklenkové kaple, zastavení, křížové cesty apod.; smírčí kříže, odpočivné kameny, samostatně stojící sochy a sousoší, kašny, zvoničky, význačné náhrobky, pomníky a pomníčky padlých, historické pamětní desky (vzniklé před r. 1950), milníky, mezníky, skalní reliéfy, pamětní nápisy, památky místního významu atd. – dále jen „drobná architektura“).

 

 
Zodpovídá: Bc. Gabriela Jelínková
Vytvořeno / změněno: 7.1.2011 / 7.1.2011
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu