Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Školství, mládež a sportCesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport > Dotační programy > Preventivní programy

 

O projektu

 

 
 

Projekt „Listen to the Voice of Villages“

 „Naslouchejme hlasu venkova“

EU program CENTRAL EUROPE (ERDF)


Loga projektu


Ústecký kraj v projektu čerpá prostředky na podporu rozvoje sociální infrastruktury na území 32 obcí v okresech Ústí nad Labem, Most, Chomutov a Teplice. Resocializace navazuje na investiční projekty financované v těchto okresech z 15 ekomiliard z národních fondů určených na zmírnění následků a dopadů těžby uhlí.

 

Cíl projektu - zabránit zániku venkovského osídlení cestou ochrany a podpory přírodního bohatství, kulturních tradic a památek získáním dlouhodobých investic, rozvinutím nových možností pro obyvatele těchto území, především podporou rozvoje cestovního ruchu a návazných činností.

 

Podpora malého a středního podnikání v oblasti cestovního ruchu a jeho propagace a podpora vytváření pracovních míst pro ženy, které zejména v této sféře mohou najít uplatnění.Trvání projektu: 1.1. 2009 – 31.12. 2011
Rozpočet celkem: 2 495 572,00 EUR
Rozpočet Ústecký kraj:
264 000,00 EURCentral Map


 
This project is implemented through the CENTRAL EUROPE Programme co-financed by the ERDF
Zodpovídá: Radovan Fráňa
Vytvořeno / změněno: 31.5.2010 / 31.5.2010
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu