Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Zdravotnictví a sociální péčeCesta: Titulní stránka > Zdravotnictví a sociální péče > Oblast zdravotnictví > Informace pro odbornou veřejnost > Kalmetizace (TRN)

 

Kalmetizace (TRN)

 

 
 

 

Opatření v oblasti zabránění vzniku, rozvoje a šířená onemocnění tuberkulózou - kalmetizace

          Činnosti související s preventivními opatřeními v této oblasti jsou upraveny vyhláškou č. 224/2002 Sb., kterou se stanoví rozsah činností zdravotnických zařízení v oblasti zabránění vzniku, rozvoje a šíření onemocnění tuberkulózou, které nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění (dále vyhláška č. 224/2002 Sb.). Rozsah činností a způsob hrazení prostředků jsou dále upraveny Metodikou ministerstva zdravotnictví k vyhlášce č. 224/2002 Sb. a Metodickým postupem ministerstva financí k provedení vyhlášky č. 224/2002 Sb.

          V případě, že má zdravotnické zařízení uzavřenu smlouvu se zřizovatelem (v případě nestátních zdravotnických zařízení s orgánem příslušným k registraci), hradí výdaje za činnosti, které jsou uvedeny ve vyhlášce č. 224/2002 Sb. a souvisejících předpisech stát prostřednictvím zřizovatele (či orgánu příslušného k registraci).

          Kalkulace jednotlivých položek jsou v termínu stanoveném vyhláškou č. 224/2002 Sb. a souvisejícími předpisy předkládány na předepsaných tiskopisech zřizovateli (orgánu příslušnému k registraci) - jsou ke stažení (včetně metodiky - viz. níže) 
.


Vyplněné formuláře včetně faktury zasílejte na adresu:


Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem

Tuto adresu je třeba uvádět i na faktuře v kolonce odběratel.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Petr Severa
Vytvořeno / změněno: 3.10.2008 / 1.11.2016
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Hlavní menu 

Přeskočit nabídku
 


Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu