Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Setkání ředitelů zařízení poskytujících sociální služby

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 

 
 

Tisková zpráva ze dne 31.10. 2002

  V budově Krajského úřadu Ústeckého kraje se uskutečnilo pracovní setkání ředitelů zařízení poskytujících sociální služby, kde funkce zřizovatele přechází k 1.1. 2003 z okresních úřadů na Ústecký kraj. Hlavním bodem jednání, kterého se zúčastnili i zástupce hejtmana Ústeckého kraje Miroslav Řebíček a uvolněný člen rady Ústeckého kraje Zdeněk Lavička, bylo řešení majetkových, ekonomických a právních  otázek spojených s přechodem těchto sociálních ústavů pod Ústecký kraj. „Je to důležitá oblast činnosti. Proto věnujeme přípravě i samotnému přechodu těchto zařízení na Ústecký kraj velkou pozornost,“ říká Zdeněk Lavička, uvolněný člen Rady  Ústeckého kraje, který má na starosti právě oblast sociálních služeb.

Ředitelé jednotlivých zařízení ocenili vstřícný přístup Ústeckého kraje při projednávání jednotlivých problémů. Radní Zdeněk Lavička i zástupce hejtmana Miroslav Řebíček pak všechny účastníky jednání informovali o koncepci rozvoje sociálních služeb v Ústeckém kraji. 

Zpracoval: František Zálewský, odd. informací a styku s veřejností Ústeckého kraje

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 7.11.2002 / 7.11.2002 | Zveřejnit od-do: 7.11.2002-7.2.2003
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu