Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Nová internetová učebna na Gymnáziu v Rumburku

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 

 
 

Tisková zpráva ze dne 18.10.2002

            Novou internetovou učebnu zařízenou částečně v rámci akce Internet do škol dnes slavnostně otevřeli v Gymnáziu Rumburk. Otevření se zúčastnil také zástupce hejtmana Miroslav Řebíček a osobně také ministr pro informatiku Vladimír Mlynář. „Bylo pro mne velkým překvapením, když pan ministr představil pana Jiřího Benedikta, kandidáta do Senátu, které ho si – jak řekl – velmi váží a chce ho tedy podpořit. Takové jednání považuji za nekorektní, protože politika ani předvolební kampaň nepatří do škol,“ konstatoval M. Řebíček.  Dodal, že mnohem více by zřejmě studenty zajímalo, co se v oblasti zavádění informačních technologií chystá za novinky zejména v souvislosti s činností nového ministerstva právě přítomného Vladimíra Mlynáře.

            „Jako první zástupce hejtmana a politik Ústeckého kraje se pozastavuji nad tím, že státní úředník – tedy přednosta okresního úřadu – si v pracovní době, za kterou je placen ze státních peněz, dělá předvolební kampaň. A kromě toho ve své funkci cítí potřebu kritizovat vládu ČR, tedy své nadřízené. Tím jasně prokazuje svou ,kvalitu‘“, dodal první zástupce hejtmana Jaroslav Foldyna.

Připravila: Mgr. Romana Konečná, tisková mluvčí Ústeckého kraje

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 30.10.2002 / 30.10.2002 | Zveřejnit od-do: 30.10.2002-30.1.2003
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu