Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Veřejné zakázky a investice


Cesta: Titulní stránka > Veřejné zakázky a investice

 

Další zdroje

 
Všechny veřejné zakázky malého rozsahu zahajované od 1. 1. 2019 s předpokládanou hodnotou vyšší jak 250 tis. Kč. bez DPH jsou zveřejněny na profilu zadavatele.
 

Důležité odkazy

 

Aktuálně

 • Skončila rekonstrukce silnice II/265 Krásná Lípa - Velký Šenov
  V Krásné Lípě dne 6. října 2021 skončila slavnostním přestřižením pásky rozsáhlá rekonstrukce silnice II/265 Krásná Lípa – Velký Šenov. Práce provedla EUROVIA CS pro Ústecký kraj v období od září 2019 do podzimu 2021. Financována byla za využití podpory z evropských fondů a státního rozpočtu, zbylé náklady nesl Ústecký kraj. Celkové náklady na rekonstrukci komunikace v délce přes 16 km překročily 247 milionů korun. (6.10.2021)

 • Od 1. 1. 2022 bude do zákona č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek přidán nový § 37 a), viz. veřejné zakázky - metodika - zákon
  (4.10.2021)
  Téma: Aktuality
 • Premiér Babiš a ministr Vojtěch navštívili nemocnice Krajské zdravotní v Ústí nad Labem a Chomutově, ve druhé zahájili výstavbu nového pavilonu
  Předseda vlády České republiky Andrej Babiš a ministr zdravotnictví Adam Vojtěch navštívili ve čtvrtek 30. září 2021 nemocnice Krajské zdravotní, a. s. (KZ) v Ústí nad Labem a Chomutově. V areálu Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., (MNUL) je přivítal Ondřej Štěrba, předseda představenstva KZ, Petr Malý, generální ředitel společnosti a Aleš Chodacki, ředitel zdravotní péče MNUL. Návštěvu doprovodil Jakub Komárek, člen představenstva KZ, Jan Schiller, hejtman Ústeckého kraje (ÚK), Radim Laibl, radní pro zdravotnictví Ústeckého kraje a Milan Rychtařík, předseda zdravotního výboru Ústeckého kraje. Další cesta premiéra a ministra zdravotnictví vedla do chomutovské nemocnice, kde je přivítala i ředitelka zdravotní péče Irena Voříšková a primátor statutárního města Chomutov Marek Hrabáč. (1.10.2021)

 • Obchvat u města Roudnice nad Labem je hotový. Nová komunikace měří přes 3,5 kilometru
  V Roudnici nad Labem byla v úterý 7. září 2021 zprovozněna nová komunikace, která odvádí dopravu z centra města Roudnice nad Labem. Stavbu, která začala v roce 2019, realizovalo pro Ústecký kraj sdružení firem EUROVIA CS a HERKUL. Financována byla za využití podpory z evropských fondů a státního rozpočtu. Celkové náklady na komunikaci v délce 3,531 km se vyšplhaly přes 435 milionů korun. (7.9.2021)

 • Ústecký kraj hledá externí hodnotitele strategických projektů týkajících se spravedlivé transformace
  Ústecký kraj vyhlašuje Výzvu na nábor zájemců o pozici externího hodnotitele strategických projektů v rámci připravovaného Operačního programu Spravedlivá transformace a Plánu spravedlivé územní transformace. (9.4.2021)

 
 
 
 

Tematická nabídka: Veřejné zakázky a investice

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Eva Slavíčková

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém